Historie

Klan vznikl 26.3.2005, zakladatelem byl "frajer", protože nenašel žádný klan, který by byl pro něho dostatečně dobrý. Prakticky okamžitě byl přijat i Zbyněk. Ten byl na dlouhou dobu jediný přijat, protože ti kteří se hlásili po něm nebyli zdaleka tak dobří, jak tento klan vyžaduje. Po delším čase byl přijat i fidla, a zanedlouho po něm i další dva členové a to Juninho a Fedra.

3.4.2005 - Založení našich webových stránek.

16.4.2005 - Rekonsrtukce webových stránek, i když se od původních moc neliší vypadají alespoň propracovaněji. Přijati 2 členové Juninho a Fedra.

30.4.2005 - Přijmutí dalšího člena Dzderad je to první člen který se k nám přidal u verze 1.12 zanedlouho nejspíš budou přijati i další 2 noví kandidáti Pavlec a Kudy.

12.5.2005 - Oba kandidáti byli přijati a navíc byly opět inovovány webové stránky. Dále se pak připravujeme na naši prvín FW.

8.6.2005 - Přijali jsme další tři nové členy a to swata cz,  a killera, jedná se o aktivní hráče a proto nejspíš nahradí pozice Fedry , který již pro nás není přínosem...

19.6.2005 - Přijmutí dalšího člena SAMOTA_CZ a vyloučení Fedry

4.8.2005 - Vyloučení Dzerdy a SAMOTA_CZ, protože neměli dostatečné herní dovednosti a jejich skil se pratkicky nezlepšoval, proto budou zpřísněny podmínky přijetí. A příjemnou

2.9.2005 - Přijetí 2 nových rekrutů - Korbika a Chomana,  jejich trénink nejspíš chvíli potrvá, ale protože spadají do jiné věkové kategorie, jejich výcvik bude mít mnohem větší smysl než trénink našich předchozích rekrutů, kteří od nás museli odstoupit kvůli malému skilu, který se téměř nezlepšoval


Členové

Frajer[masters] - leader klanu a zároveň jeho zakladatel, vlastním jménem David, věk 18, student ISŠ v Nové Pace (v současnosti student 4-tího ročníku obor Elektrotechnika). Další záliby - kulečník, MA

Oblíbené zbraně - BAR, Springfield, MP 44

HODNOST - Plukovník

 

Zbyněk[masters-T] -  vlastním jménem Zbyněk, věk 14, žák ZŠ Studenec (9.ročník). Zájmy - motorky, kulečník, demontáž všeho druhu (rozloží i nemožné).

Oblíbené zbraně - BAR, Springfield, MP 44

HODNOST - Četař

 

fidla[masters] - vlastním jménem Petr, věk 19, student Vyšší strojárny v Jičíné (1-ní ročník). Zájmy - Pivo, kulečník, pěstování rostlinek, MC fidla, drumn bass a jungle.

Oblíbené zbraně - Kudla, BAR, MP44

HODNOST - Podporučík

 

Kudy[masters-T] - vlastním jménem Filip, věk 19, student prvního ročníku vysoké školy elektrotechnické v Liberci, Zájmy - fotbal, pařba po internetu, hudba drumn bass a jungle, systémy, zpěv.

Oblíbené zbraně - Sten gun (+tlumič), MP 44, Springfield (+optika), granát no.69

HODNOST - Vojín

 

Pavlec[masters] - vlastním jménem Petr, věk 19, student prvního ročníku vysoké školy elektrotechnické v Liberci, Zájmy - dobrý bíty od MC fidly, drumn bass a jungle, systémy, produkty zahrádkářského umění Fidly.

Oblíbené zbraně -Oba druhy MP, Springfield (+optika), granát no.69

HODNOST - Podporučík

 

swat cz[masters] - vlastním jménem Oliver , věk 14, Zájmy - tenis fotbal, pařba na PC, mechanika.

Oblíbené zbraně - Thomson, Brengun, Springfield (+optika)

HODNOST - Desátník

 

KILLER[masters-H] - vlastním jménem Karel, věk 15, žák ZŠ Bří Venclíků Praha 9, Záliby - TV, hraní na PC

Oblíbené zbraně - Arisaka Meiji 38 , De Lisle C.C. , ZB 26 , granát no.36

HODNOST - Desátník

 

Korbik[masters-R] - vlastním jménem Roman, věk 18, student ISŠ v Nové Pace, záliby - Hraní na PC, Snowboard, BMX

Oblíbené zbraně - BAR, Thomson, MP 40

HODNOST - Rekrut

 

Choma[masters-R] - vlastním jménem Pavel, věk 18, student ISŠ v Nové Pace, záliby - Hraní na PC

Oblíbené zbraně - BAR, MP44, Springfield (+optika)

HODNOST - Rekrut

 

pozn. H = v hybernaci, R = rekrut, T = ve výcviku